Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

PRZYJDŹ DO SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK W ŚWIDNICY BĘDZIEMY RAZEM UCZYĆ SIĘ MATEMATYKI

„Tegoroczna matura z matematyki dla wielu jest barierą trudną do pokonania, jednakże dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przy pomocy nauczycieli Społecznej Akademii Nauk uczniowie będą mieli szansę uzupełnić wiedzę, przećwiczyć arkusze maturalne, a w rezultacie uzyskać wymarzoną przepustkę na uczelnię wyższą, jaką daje im zdany egzamin maturalny.”

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz osoby przygotowujące się do matury a pragnących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki na „Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki”.

Zajęcia realizowane są w wymiarze 27 godzin. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

Kurs odbywać się będą w godzinach od 13:00 do 15:30 w dniach 28.01 – 09.02.2019 r.

Osoby chcące wziąć udział w kursie, prosimy kontakt:

Zapisy do 25 stycznia 2019 r. w godz. 10:00 – 17:00

Nie czekaj zapisz się już dziś. Czekamy na Ciebie.


PRZYJDŹ DO SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK W ŚWIDNICY BĘDZIEMY RAZEM UCZYĆ SIĘ MATEMATYKI

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!