Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Spotkanie z Krzysztofem Domareckim

W dniu 08.12.2018 roku w Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy mieliśmy zaszczyt gościć Krzysztofa Domareckiego twórcę giełdowej Seleny FM, jednego z największych na świecie producentów chemii budowlanej. Spotkanie z humanistą, który został biznesmenem, ale nie przestał być humanistą. Krzysztof Domarecki został wyróżniony za swoje osiągnięcia w biznesie „Przedsiębiorca Rok ,” nagrodzony również przez Prezydenta Wrocławia za „ ulokowanie gospodarki Wrocławia w światowej sieci powiązań i zbudowanie rozpoznawalnej marki firmy.” Gościliśmy człowieka, który mimo braku wkładu finansowego zdołał zbudować biznesowego giganta rozpoznawalnego na niemal całym świecie.

W Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy Krzysztof Domarecki wygłosił wykład: Ekspansja zagraniczna MPŚ - Jak zarobić na eksporcie? Podzielił się ze studentami oraz przybyłymi gośćmi swoim doświadczeniem w prowadzeniu firmy oraz podpowiadał jak budować dobre relacje z kontrahentami, jak kierować firmą, aby mogła osiągnąć sukces. Studenci oraz goście zadawali pytania na temat prowadzenia biznesu, budowania relacji międzyludzkich. Pan Krzysztof Domarecki chętnie odpowiadał na zadawane pytania i dzielił się cennymi spostrzeżeniami. Studenci otrzymali receptę na sukces "dyscyplina i relacje - to taaaakieee proste".

Społeczna Akademia Nauk w Świdnicy wraz z Sudecką Izbą Przemysłowo - Handlową serdecznie dziękują za przybycie oraz podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!