Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz osoby przygotowujące się do matury a pragnących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki na Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki.

Zajęcia realizowane są w wymiarze 30 godzin. Spotkania będą odbywać się w budynku Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 12:30 w dniach 15 – 26.01.2018 r.

Osoby chcące wziąć udział w kursie, prosimy kontakt e-mailowy swidnica@spoleczna.pl, w oraz telefoniczny pod numerem 604-102-649.

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 stycznia 2018 roku w siedzibie uczelni o godz. 10:00.

Czekamy na Ciebie.


Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Świdnicy oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!